Al één Meisje

Voormalig B2K zanger beschuldigt manager van misbruik

In Amerika is grote ophef ontstaan nadat er op YouTube een tweetal filmpjes zijn verschenen, waarop voormalig B2K zanger Raz-B zijn voormalig management, te weten Chris Stokes en Marques Houston, beschuldigt van seksueel misbruik.
Het misbruik zou begonnen zijn toen de jongens amper 11 en 12 jaar oud waren, waarbij de groep werd gedwongen tot orgies met managers, agents, vrienden en met elkaar. Er hing al langer een waas van geruchten rond Chris Stokes, en op de YouTube tape waarop te zien is hoe Ray-B, Stokes belt, geeft Stokes op een gegeven moment, het misbruik zelfs toe.
Stokes heeft inmiddels alle aantijgingen officieel ontkent, maar vergat gemakshalve even dat hij eerder een andere verklaring op de bewuste tapes gaf. Hieronder de twee YouTube clips, met een duidelijk oprechte Raz-B. Meer over dit verhaal bij ONTD.

Update: de beerput is geopend, meer verhalen over de smerige praktijken van Chris Stokes komen nu naar boven. Dit is Michael Jackson all over again. Nog een artikel over het misbruik.


Al één Meisje

Ik heb geen idee wie deze mensen zijn, maar dit klinkt wel heel heftig. Ben benieuwd hoe dit verder zal gaan.

Eveline (URL) - 25 December '07 - 12:02

  
Persoonlijke info onthouden?

Emoticons / Textile

Om spam te voorkomen, dien je onderstaande vraag eerst te beantwoorden
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.